KURZY / ŠKOLENÍ

NEUROVĚDA

PSYCHOLOGIE

PŘÍBĚH

Kurzy a školení v oblasti budování osobní značky, prezentace služeb a produktů. Fotografické kurzy jak individuální pro jednotlivce tak kurzy pro skupiny a firmy. Cílem je pochopit a správně uchopit dnešní prezentaci služeb.

Fotografický kurz

Základní individuální kurz fotografování

Cílová skupina:

Kurz slouží těm, kteří si například pořídili profesionální fotografické zařízení, ale nevědí, jak s ním správně pracovat nebo pro ty, kteří již fotografují, jak v rámci svého hobby nebo profesně, ale chtějí nabrat nové zkušenosti, poznatky a pod profesionálním dohledem se nechat vést k lepším výsledkům a opravit své případné chyby. 

Obsah kurzu:

Během čtyřhodinového kurzu se naučíte základům správného fotografování, ke kterému patří ukotvení znalostí o typech, funkcích a využitích různých fotoaparátů a objektivů, správném nastavení fotoaparátu za rozdílných podmínek a tipy pro zajímavější zachycení snímků. Kurz zahrnuje focení exteriérové i interiérové.

Průběh kurzu:

Kurz bude zahájen v ateliérovém bytě na ulici Olomoucká v Opavě, kde proběhne komplexní výklad založený na názorných ukázkách a praktickém vyzkoušení. Poté proběhne samotné fotografování v ateliéru, interiéru a následně se přesuneme ven na praxi v terénu. Na konci kurzu dostane každý z účastníků potvrzení o jeho absolvování.

Marketing a strategie prodeje

Školení – prezentace / budování osobní značky /prodej

Cílová skupina:

Tento druh školení je jak pro jednotlivce tak menší skupiny klientu. Nejčastějšími klienty jsou realitní makléři, kteří po tomto 4 hodinovém školení odchází jak sami říkají s úplně jiným pohledem na své řemeslo a hlavně prodej svých služeb.

Obsah školení:

Během tohoto školení se dozvíte mnoho poznatků a příkladů o fungovaní lidského mozku, které nesmírně pomáhají v chápaní chování vašeho klienta. Své poznatky opírám o permanentní edukaci v oboru neurovědy a obecné psychologie. Pokud bych ale měla školení rozdělit na pomyslné části, popsala bych je asi takto – seznámeni s neurovědou, aplikaci těchto poznatků sám na sobě a následné pochopení situace, ve které se nacházíte.

Průběh školení:

Průběh školeni je velmi individuální, ze své praxe v komunikace s lidmi vím, že je adaptace na dané prostředí naprosto klíčová. Každá skupina či jednotlivec proto vyžaduje svůj druh přístupu a to u mě dostanete. 

 NAPIŠTE MI 


     INFO@TEREZASPANIHELOVA.COM
    +420 702 162 786