O MNĚ

www.terezaspanihelova.com
ZÁKLADEM
MÉ PRÁCE

JE INDIVIDUALNÍ

PŘÍSTUP

Krásný den,

jmenuji se Tereza Španihelová a pokud  jsme se již potkali, bylo to nejpravděpodobněji při natáčení, školení, přednášce, TV  nebo focení svatby vašich blízkých. Můj netradiční příběh mi dal do života opravdu unikátní pohled na svět. Po všem, co jsem zažila a zvládla mě dnes život opravdu baví a to v osobní rovině tak i pracovní, proto se prosím nezalekněte toho, co vše dělám. Podstatné je, že mě to baví a myslím, že tak má práce i vypadá.

Již od malička mě fascinoval svět a hlavně to jak funguje a to snad v každém ohledu. Již v 19 letech roku 2005 jsem si pořídila strašně drahý foták, řekla bych až nesmyslně drahý a začala se zabývat  fotografií a později filmovaním. Vždy jsem byla fotografka a kameramanka, která udělá opravdu maximum při pořizování záběrů, ale to pokud jste mě viděli při práci, asi už nejspíš víte.

Touto cestou ale mohu jít jen díky neustálé edukaci v oboru neurovědy, psychologie a taky opravdu moderní technologie / technice, kterou vlastně neustále obměnuji a díky tomu se posouvám dopředu.

Při tvorbě prezentace, webu ale i fotografie nebo třeba promo videa dbám na přirozenost, minimalismus a emoce. Řekla bych, že je to mou jasnou identitou. Z mých produktů musí a věřím, že se dá cítit duše.

 NAPIŠTE MI 


 INFO@TEREZASPANIHELOVA.COM
+420 702 162 786