O MNĚ

ZÁKLADEM
MÉ PRÁCE

JE INDIVIDUALNÍ

PŘÍSTUP

Jmenuji se Tereza Španihelová a pokud jsme se již potkali, pravděpodobně to bylo během natáčení nějaké reklamy či televizního pořadu, nebo svatbě vaší kamarádky.

Už od malička mě fascinoval svět a hlavně to, jak funguje, a to ve všech ohledech. V roce 2005, ve svých 19 letech, jsem si pořídila, řekla bych až nesmyslně drahý, foťák a začala jsem se věnovat fotografii a později i filmování. Vždy jsem byla fotografka a kameramanka, která dělá maximum při pořizování záběrů. Možná už to víte, pokud jste mě viděli při práci.

Mým posláním je zachytit krásu okamžiku a převést ji do obrazu tak, aby vyprávěla příběh. Snažím se propojit kreativitu s technickou dokonalostí a přinést vám nejenom fotografie a videa, ale i emocionální zážitek. Vaše důležité chvíle jsou pro mě stejně důležité jako pro vás, a proto se vždy snažím překonat očekávání a přinést vám ten nejlepší výsledek.

Pokud hledáte profesionálního fotografa a kameramana s vášní a zájmem o každý detail, jste na správném místě. Těším se na setkání s vámi a zachycení vašich nezapomenutelných okamžiků.

Nejkrásnější svatby

KONTAKT

Napište mi ješte dnes

Zajímá vás, necenění naší spolupráce? Ráda vám poskytnu podrobné informace a posuneme to dále.

Napište mi níže vaše dotazy nebo požadavky a společně najdeme tu nejlepší možnost pro vás.

Těším se, Tereza Španihelová

 NAPIŠTE MI 


  Tereza Španihelová
  Olomoucká 29
  Opava 74601

  IČ – 76149234
  DIČ – CZ8653256315

  info@terezaspanihelova.com
  +420 702 162 786