O MNĚ

ZÁKLADEM
MÉ PRÁCE

JE INDIVIDUALNÍ

PŘÍSTUP

Jmenuji se Tereza Španihelová a pokud jsme se již potkali, bylo to nejpravděpodobněji při natáčení, školení, přednášce, TV či natáčení svatby vašich blízkých. Můj netradiční příběh mi dal do života opravdu unikátní pohled na svět. Po všem, co jsem zažila a zvládla, mě dnes život opravdu baví a to jak v rovině osobní tak pracovní, proto se prosím nezalekněte toho, co vše dělám. Podstatné je, že mě to baví a myslím, že dle toho má práce i vypadá.

Již od malička mě fascinoval svět a hlavně to jak funguje a to snad v každém ohledu. Již v 19 letech roku 2005 jsem si pořídila, řekla bych až nesmyslně drahý, foťák a začala se zabývat fotografií a později filmovaním. Vždy jsem byla fotografka a kameramanka, která udělá opravdu maximum při pořizování záběrů, ale to už nejspíš, pokud jste mě viděli při práci, asi víte.

Touto cestou ale mohu jít jen díky neustálé edukaci v oboru neurovědy, psychologie a taky opravdu moderní technologie / technice, kterou neustále obměnuji a díky tomu se posouvám vpřed.

Při tvorbě prezentace, webu, fotografie nebo třeba promo videa, dbám na přirozenost, minimalismus a emoce. Řekla bych, že je to mou jasnou identitou. Z mých produktů musí a věřím, že se dá cítit duše.

Nejkrásnější svatby

 NAPIŠTE MI 


     INFO@TEREZASPANIHELOVA.COM
    +420 702 162 786