PREZENTAČNÍ FOTOGRAFIE

KVALITNÍ VIZUAL
JE ZÁKLAD

PREZENTAČNÍ FOTOGRAFIE

Jste fitness trenér, umělec, výživový poradce nebo třeba špičková dentální klinika? Tak přesně pro vás je tato kategorie Image fotografie. Protože právě ta a osobní přístup tvoří vaší identitu, která je tou nejdůležitější při budování vaší značky. Přesně ta, která vás bude důstojně prezentovat na vašich webových stránkách, reklamních letácích a podobně. S touto fotografií si kupujete i krátké poradenství v rámci prezentace obecně.

Upravené fotografie v digitální podobě jsou Vám odeslány do 20 dnů. Při časové náročnosti je možné fotografie nachystat dříve. Vše je na naší domluvě. 

ROBOT EMILY

KUCHAŘKA

TREEDK.CZ

WOXKON.CZ

MLYNHERBER.CZ

ALOENA.CZ

HOTELPADRE.CZ

PRODUKTOVÁ

PREZENTAČNÍ FOTOGRAFIE

Prezentační fotografie, jak už sám její název napovídá, má za úkol především dobře prezentovat, ať už váš produkt nebo službu, kterou jste se rozhodli představit v tom nejlepším světle.

Tento typ fotografie by neměl být nikdy podceněn a šetřit na ní se rozhodně nevyplácí, jelikož právě na jejím základě se vaši budoucí klienti budou rozhodovat, zda využijí vašich služeb či koupí onen produkt.

Tyto fotografie vás budou reprezentovat ke zlepšení vaší pozice na trhu vlastně všude – na veletrzích, reklamní letácích či jiných nabídkách, Pokud vás zajímá více, stačí mi napsat.

Těším se na vás, Terka.

 NAPIŠTE MI